Confirm your age. Are you 18 or over?

Tuesday 31 March 2020

Premier Division

19:45
Badshot Lea
vs
Knaphill
19:45
Banstead Athletic
vs
Cobham
19:45
Hanworth Villa
vs
Colliers Wood United
19:45
Sheerwater
vs
Southall

Division One

19:30
Ash United
vs
Tooting Bec
19:45
Bedfont & Feltham
P - P
Fleet Spurs
19:45
Chessington & Hook United
vs
Dorking Wanderers Reserves
19:45
Epsom & Ewell
vs
Walton & Hersham
19:45
Godalming Town
vs
Kensington and Ealing Borough
19:45
Sandhurst Town
vs
AFC Hayes

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - SEMI FINAL

19:45
FC Deportivo Galicia
vs
Jersey Bulls

London Senior Cup 19-20 - 3rd Round (QF)

19:45
Balham
vs
Hendon

Monday 30 March 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Camberley Town

Saturday 28 March 2020

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
vs
Southall
15:00
Camberley Town
vs
Guildford City
15:00
Cobham
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Colliers Wood United
vs
Banstead Athletic
15:00
Egham Town
vs
Raynes Park Vale
15:00
Hanworth Villa
vs
Balham
15:00
Knaphill
vs
Frimley Green
15:00
Molesey
P - P
Ascot United
15:00
Redhill
vs
Sheerwater
15:00
Spelthorne Sports
vs
Abbey Rangers

Division One

15:00
Eversley & California
vs
Ash United
15:00
AFC Hayes
vs
Epsom & Ewell
15:00
British Airways
vs
Sandhurst Town
15:00
Cove
vs
Chessington & Hook United
14:30
Dorking Wanderers Reserves
vs
Jersey Bulls
15:00
Godalming Town
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Kensington and Ealing Borough
P - P
Fleet Spurs
15:00
Tooting Bec
vs
Bagshot
15:00
Walton & Hersham
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Westside
vs
Farnham Town

Thursday 26 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
P - P
Molesey
19:45
Camberley Town
vs
Knaphill

Division One

19:30
AFC Hayes
vs
Sandhurst Town

Wednesday 25 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Redhill
19:45
Guildford City
vs
Frimley Green

Tuesday 24 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
vs
Badshot Lea
19:45
Raynes Park Vale
vs
Hanworth Villa
19:45
Southall
vs
Balham

Division One

19:45
Bagshot
vs
Dorking Wanderers Reserves
19:45
Chessington & Hook United
vs
Epsom & Ewell
19:45
Cove
vs
Kensington and Ealing Borough
19:45
Godalming Town
vs
Eversley & California
19:45
Tooting Bec
vs
Sandhurst Town
19:45
Walton & Hersham
vs
Westside

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 4th Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
vs
tba

Middlesex Premier Cup 19-20 - Semi-Final

19:45
Bedfont & Feltham
vs
St. Panteleimon

Monday 23 March 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Ascot United

Saturday 21 March 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
vs
Colliers Wood United
15:00
Balham
vs
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
vs
Ascot United
15:00
Knaphill
vs
Cobham
15:00
Raynes Park Vale
vs
Camberley Town
15:00
Redhill
vs
Badshot Lea
15:00
Sheerwater
vs
Egham Town
15:00
Southall
P - P
Molesey
15:00
Spelthorne Sports
vs
Banstead Athletic
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Hanworth Villa

Division One

14:00
Bagshot
vs
Jersey Bulls
15:00
AFC Hayes
vs
Walton & Hersham
15:00
Ash United
vs
Godalming Town
15:00
British Airways
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Dorking Wanderers Reserves
vs
Sandhurst Town
15:00
Epsom & Ewell
vs
Eversley & California
15:00
Farnham Town
vs
Tooting Bec
15:00
Fleet Spurs
P - P
Cove
15:00
Kensington and Ealing Borough
vs
Chessington & Hook United
15:00
Westside
vs
Bedfont & Feltham

Wednesday 18 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
vs
Badshot Lea
19:45
Guildford City
vs
Banstead Athletic

Division One

19:45
Westside
P - P
Fleet Spurs

Tuesday 17 March 2020

Premier Division

19:30
Knaphill
vs
Sutton Common Rovers
19:45
Raynes Park Vale
vs
Cobham
19:45
Redhill
vs
Balham
19:45
Southall
vs
Abbey Rangers

Division One

19:45
Bedfont & Feltham
vs
Eversley & California
19:45
Chessington & Hook United
vs
British Airways

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:30
AFC Hayes
vs
Sheerwater

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 4th Round (QF)

19:45
Ascot United
vs
Jersey Bulls
19:30
Ash United
vs
Farnham Town
19:45
Dorking Wanderers Reserves
vs
Molesey

Esoteric Recordings Division One Challenge Cup 19-20 - SEMI FINAL

19:45
Walton & Hersham
vs
Sandhurst Town

Southern Combination Challenge Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
CB Hounslow United
vs
Horley Town

Saturday 14 March 2020

Premier Division

15:00
Ascot United
2 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Badshot Lea
P - P
Abbey Rangers
15:00
Balham
P - P
Raynes Park Vale
15:00
Banstead Athletic
P - P
Redhill
15:00
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
Knaphill
15:00
Camberley Town
0 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Molesey
15:00
Egham Town
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Frimley Green
2 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Guildford City
P - P
Sutton Common Rovers

Division One

19:30
Eversley & California
1 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Ash United
P - P
AFC Hayes
15:00
British Airways
0 - 2 Full time
Fleet Spurs
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Godalming Town
15:00
Farnham Town
P - P
Bedfont & Feltham
13:30
Jersey Bulls
P - P
Westside
15:00
Kensington and Ealing Borough
2 - 1 Full time
Tooting Bec
15:00
Sandhurst Town
P - P
Epsom & Ewell

Thursday 12 March 2020

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Camberley Town

Wednesday 11 March 2020

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Sutton Common Rovers

Division One

Att. 30
Tooting Bec
3 - 2 Full time
AFC Hayes

Tuesday 10 March 2020

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
2 - 4 Full time
Frimley Green
19:45
Cobham
P - P
Southall
19:45
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Redhill
P - P
Raynes Park Vale

Division One

19:45
Cove
P - P
British Airways
15:00
Dorking Wanderers Reserves
1 - 1 Full time
Farnham Town
19:45
Kensington and Ealing Borough
P - P
Bedfont & Feltham

ALDERSHOT SENIOR CUP 19-20 - 3rd Round (qf)

19:30
Ash United
1 - 3 Full time
Alton
19:45
Badshot Lea
P - P
Westfield

Surrey Premier Cup 19-20 - 3rd Round (qf)

19:45
Chessington & Hook United
P - P
Westside

Saturday 7 March 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Ascot United
2 - 0 Full time
Southall
15:00
Frimley Green
1 - 2 Full time
Cobham
15:00
Hanworth Villa
4 - 1 Full time
Redhill
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Sheerwater
4 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Guildford City

Division One

15:00
Bagshot
2 - 3 Full time
Sandhurst Town
15:00
Cove
2 - 3 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Dorking Wanderers Reserves
1 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Fleet Spurs
3 - 2 Full time
Ash United
15:00
Jersey Bulls
2 - 0 Full time
British Airways
15:00
Tooting Bec
1 - 3 Full time
Walton & Hersham

Wednesday 4 March 2020

Division One

19:45
Kensington and Ealing Borough
P - P
Westside

Tuesday 3 March 2020

Premier Division

19:45
Cobham
2 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Redhill
3 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Spelthorne Sports
2 - 2 Full time
Badshot Lea

Division One

19:45
British Airways
1 - 5 Full time
Eversley & California
19:45
Cove
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
19:45
Farnham Town
1 - 0 Full time
Godalming Town
19:45
Fleet Spurs
2 - 0 Full time
Bagshot
19:45
Tooting Bec
3 - 2 Full time
Dorking Wanderers Reserves

Surrey Senior Cup 19-20 - 1st Round

19:45
Egham Town
1 - 2 Full time
Frimley Green

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 19-20 - 3rd Round

19:45
Abbey Rangers
4 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Molesey
2 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
Molesey win 4 - 1 on penalties.

Middlesex Charity Cup 19-20 - 2nd Round

19:45
Southall
2 - 1 Full time
Hanworth Villa

Latest news

Latest FA Advice, received 3 July 2020
General Latest FA Advice, received 3 July 2020

Still no hint when NLS football can recommence

FA Competitions Delayed
General FA Competitions Delayed

Message from the FA

No County Cups in Hampshire for the time being
General No County Cups in Hampshire for the time being

Message from Hants FA

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe