Saturday 31 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 1st Round

15:00
CB Hounslow United
1 - 5 Full time
Horley Town
15:00
Eastbourne Town
0 - 3 Full time
Southall
15:00
Frimley Green
0 - 2 Full time
Flackwell Heath
15:00
Jersey Bulls
P - P
Cobham
15:00
Newhaven
4 - 1 Full time
Ascot United
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Sheerwater
15:00
Saltdean United
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sandhurst Town
2 - 6 Full time
North Greenford United
15:00
Stansfield
P - P
AFC Hayes
15:00
Tooting Bec
2 - 3 Full time
Guildford City
15:00
Welling Town
1 - 6 Full time
Hanworth Villa

Friday 30 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 1st Round

19:45
Walton & Hersham
3 - 0 Full time
Peacehaven & Telscombe

Sunday 18 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Qualifying Round

15:00
Epsom & Ewell
1 - 1 Full time
Langney Wanderers
Epsom & Ewell win 3 - 2 on penalties.

Tuesday 13 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 1st Qualifying Round

19:45
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Bridon Ropes

Sunday 11 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Qualifying Round

15:00
Tooting Bec
2 - 2 Full time
Lydd Town
Tooting Bec win 5 - 3 on penalties.

Saturday 10 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Qualifying Round

15:00
AFC Hayes
2 - 0 Full time
Penn & Tylers Green
15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Guildford City
Guildford City win 3 - 4 on penalties.
15:00
Ash United
2 - 6 Full time
Bashley
15:00
Billingshurst
0 - 3 Full time
Jersey Bulls
15:00
CB Hounslow United
2 - 2 Full time
Easington Sports
CB Hounslow United win 4 - 2 on penalties.
15:00
Clanfield 85
3 - 2 Full time
Fleet Spurs
15:00
Crawley Down Gatwick
1 - 1 Full time
Cobham
Cobham win 3 - 4 on penalties.
15:00
Erith & Belvedere
3 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Fareham Town
3 - 3 Full time
Badshot Lea
Fareham Town win 3 - 0 on penalties.
15:00
Farnham Town
0 - 0 Full time
Petersfield Town
Petersfield Town win 5 - 6 on penalties.
15:00
Hanworth Villa
4 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Redhill
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Sheerwater
2 - 1 Full time
Horsham YMCA
15:00
Sheppey United
6 - 0 Full time
Molesey
15:00
Tadley Colleva
1 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
K Sports

Friday 9 October 2020

The Buildbase FA Vase 20-21 - 2nd Qualifying Round

19:45
Sandhurst Town
3 - 1 Full time
Long Crendon

Latest news

Vacancy at Bedfont & Feltham
General Vacancy at Bedfont & Feltham

1st Team Match Secretary sought

Fire Damage at Egham Town
General Fire Damage at Egham Town

Main Stand burnt down

Next Week's Matches
General Next Week's Matches

Fixtures on Sat 8 May andbeyond to be advised early next week

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe