October

Saturday 24 October 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
0 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Ascot United
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Cobham
0 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Egham Town
A - A
Guildford City
15:00
Molesey
0 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
1 - 4 Full time
Badshot Lea
15:00
Redhill
4 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Sheerwater
2 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Southall
2 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Spelthorne Sports
0 - 1 Full time
Banstead Athletic

Tuesday 20 October 2020

Premier Division

19:45
Ascot United
3 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:30
Banstead Athletic
3 - 1 Full time
Cobham
19:45
Spelthorne Sports
3 - 1 Full time
Raynes Park Vale

Saturday 17 October 2020

Premier Division

15:00
Badshot Lea
2 - 4 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Egham Town
15:00
Camberley Town
3 - 1 Full time
Redhill
15:00
Colliers Wood United
0 - 3 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Frimley Green
3 - 3 Full time
Southall
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Hanworth Villa
3 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Molesey
0 - 3 Full time
Cobham

Wednesday 14 October 2020

Premier Division

19:45
Colliers Wood United
3 - 4 Full time
Redhill

Tuesday 13 October 2020

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
3 - 2 Full time
CB Hounslow United
19:45
Ascot United
1 - 1 Full time
Cobham
19:45
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Guildford City
19:45
Camberley Town
P - P
Knaphill
19:45
Frimley Green
1 - 2 Full time
Hanworth Villa
19:45
Raynes Park Vale
0 - 3 Full time
Banstead Athletic
19:45
Southall
4 - 1 Full time
Egham Town
Att. 67
Spelthorne Sports
3 - 2 Full time
Sheerwater

Monday 12 October 2020

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
4 - 0 Full time
Molesey

Saturday 10 October 2020

Premier Division

15:00
Camberley Town
0 - 4 Full time
Southall
15:00
Knaphill
P - P
Egham Town
Att. 162
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
Ascot United
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 0 Full time
Banstead Athletic

Saturday 3 October 2020

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
4 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Cobham
2 - 1 Full time
Badshot Lea
15:00
Egham Town
0 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Guildford City
P - P
Hanworth Villa
15:00
Knaphill
0 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Raynes Park Vale
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Redhill
3 - 4 Full time
Ascot United
15:00
Southall
3 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
Molesey

Latest news

OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT
General OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT

Applications should be sent to Martin Etheridge etheridgemartin@aol.com. by 29 October 2020

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

From John Porter

LAST CALL
General LAST CALL

Grant-McLellan Youth Cup

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe