Results

Tuesday 31 August 2021

Premier Division South

19:45
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Cobham

Premier Division North

19:45
Wokingham & Emmbrook
1 - 2 Full time
Ascot United

Monday 30 August 2021

Premier Division North

11:30
Abbey Rangers
1 - 0 Full time
Spelthorne Sports
11:30
Burnham
1 - 1 Full time
CB Hounslow United
11:30
Egham Town
2 - 1 Full time
Edgware Town
13:00
North Greenford United
0 - 2 Full time
Wembley
11:30
Southall
2 - 3 Full time
St. Panteleimon
11:30
Tadley Calleva
1 - 1 Full time
Reading City
11:30
Windsor
2 - 1 Full time
Virginia Water

Division One

11:30
Bagshot
3 - 1 Full time
Cove
11:30
Bedfont & Feltham
2 - 0 Full time
AFC Hayes
13:00
Enfield Borough
3 - 2 Full time
Kensington & Ealing Boro
11:30
Eversley & California
1 - 2 Full time
AFC Aldermaston
13:00
Hillingdon Borough
1 - 2 Full time
Hilltop
13:00
Langley
3 - 3 Full time
Chalvey Sports
11:30
London Lions
3 - 4 Full time
Rayners Lane
11:30
London Samurai Rovers
1 - 3 Full time
British Airways
11:30
Sandhurst Town
1 - 2 Full time
Berks County
15:00
Wallingford Town
P - P
Woodley United

Premier Division South

13:00
Balham
1 - 1 Full time
AFC Croydon Athletic
11:30
Banstead Athletic
2 - 2 Full time
Redhill
13:00
Beckenham Town
3 - 0 Full time
Raynes Park Vale
11:30
Farnham Town
0 - 1 Full time
Badshot Lea
11:30
Fleet Town
2 - 1 Full time
Knaphill
11:30
Frimley Green
1 - 2 Full time
Camberley Town
11:30
Guildford City
0 - 2 Full time
Sheerwater

Saturday 28 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
3 - 2 Full time
London Samurai Rovers
15:00
Berks County
2 - 1 Full time
Enfield Borough
15:00
British Airways
3 - 5 Full time
London Lions
15:00
Chalvey Sports
2 - 4 Full time
Sandhurst Town
15:00
Cove
0 - 2 Full time
Hillingdon Borough
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 9 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Hilltop
3 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Kensington & Ealing Boro
4 - 2 Full time
Bagshot
15:00
Rayners Lane
7 - 0 Full time
Woodley United
15:00
Wallingford Town
2 - 1 Full time
Langley

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
0 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Badshot Lea
7 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
Camberley Town
0 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Cobham
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Guildford City
4 - 3 Full time
Walton & Hersham
15:00
Horley Town
2 - 0 Full time
Fleet Town
15:00
Knaphill
1 - 1 Full time
Beckenham Town
15:00
Molesey
1 - 5 Full time
Balham
15:00
Raynes Park Vale
3 - 1 Full time
Frimley Green
13:00
Redhill
0 - 0 Full time
Jersey Bulls

Premier Division North

15:00
Ascot United
2 - 2 Full time
Reading City
15:00
CB Hounslow United
1 - 3 Full time
Egham Town
15:00
Edgware Town
4 - 0 Full time
Abbey Rangers
15:00
Hanworth Villa
5 - 0 Full time
Holyport
15:00
North Greenford United
2 - 1 Full time
Windsor
15:00
Spelthorne Sports
2 - 1 Full time
Tadley Calleva
15:00
St. Panteleimon
3 - 1 Full time
Wokingham & Emmbrook
15:00
Virginia Water
1 - 2 Full time
Southall
15:00
Wembley
4 - 0 Full time
Burnham

Wednesday 25 August 2021

Division One

19:45
AFC Aldermaston
0 - 5 Full time
Berks County

Tuesday 24 August 2021

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
0 - 3 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Frimley Green
3 - 1 Full time
Cobham
19:45
Knaphill
P - P
Molesey

Division One

19:45
Rayners Lane
2 - 1 Full time
Langley

Emirates FA Cup 21-22 - Preliminary Round Replay

19:45
AFC Croydon Athletic
2 - 3 Full time
Erith & Belvedere
19:45
Ascot United
3 - 2 Full time
Risborough Rangers
19:45
Burnham
1 - 4 Full time
Northwood
19:45
Deal Town
0 - 1 Full time
Redhill
19:45
Knaphill
1 - 2 Full time
Ashford Town (Middx)
AET
19:45
Reading City
1 - 3 Full time
Broadfields United

Hampshire Senior Cup 21-22 - 1st Round

19:45
Alresford Town
1 - 0 Full time
Tadley Calleva
19:45
Bournmouth (Saturday)
1 - 2 Full time
Fleet Town
19:45
Cove
1 - 5 Full time
Newport (IOW)
19:45
Eversley & California
1 - 0 Full time
US Portsmouth

Sunday 22 August 2021

Emirates FA Cup 21-22 - Preliminary Round

16:00
Erith & Belvedere
0 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Kensington & Ealing Borough
0 - 1 Full time
Romford

Saturday 21 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
2 - 9 Full time
London Lions
15:00
Bedfont & Feltham
P - P
Sandhurst Town
15:00
Berks County
2 - 5 Full time
Rayners Lane
15:00
Chalvey Sports
1 - 5 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Enfield Borough
2 - 2 Full time
Wallingford Town
15:00
Eversley & California
1 - 1 Full time
British Airways
15:00
Hillingdon Borough
3 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Langley
1 - 1 Full time
AFC Hayes
15:00
London Samurai Rovers
1 - 1 Full time
Cove
15:00
Woodley United
1 - 5 Full time
Hilltop

Premier Division South

15:00
Camberley Town
1 - 0 Full time
Molesey
15:00
Frimley Green
1 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Sheerwater
0 - 3 Full time
Cobham

Premier Division North

15:00
Holyport
2 - 4 Full time
Wembley
15:00
Tadley Calleva
0 - 3 Full time
Egham Town
15:00
Windsor
1 - 4 Full time
Edgware Town

Emirates FA Cup 21-22 - Preliminary Round

15:00
Abby Rangers
1 - 0 Full time
Loxwood
15:00
Ashford Town (Middx)
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Badshot Lea
2 - 4 Full time
Corinthian
15:00
Balham
3 - 0 Full time
K Sports
15:00
Beckenham Town
0 - 3 Full time
Hastings United
15:00
Broadfields United
0 - 0 Full time
Reading City
15:00
Corsham Town
1 - 5 Full time
Fleet Town
Att. 93
Farnham Town
2 - 3 Full time
Spelthorne Sports
14:00
Newhaven
0 - 4 Full time
Jersey Bulls
15:00
North Greenford United
0 - 7 Full time
Tilbury
15:00
Northwood
1 - 1 Full time
Burnham
15:00
Raynes Park Vale
2 - 3 Full time
VCD Athletic
15:00
Redhill
1 - 1 Full time
Deal Town
15:00
Risborough Rangers
1 - 1 Full time
Ascot United

Friday 20 August 2021

Emirates FA Cup 21-22 - Preliminary Round

19:45
Waton & Hersham
2 - 0 Full time
Guildford City

Wednesday 18 August 2021

Division One

19:45
Kensington & Ealing Boro
2 - 3 Full time
Rayners Lane

Premier Division North

19:45
St. Panteleimon
2 - 2 Full time
North Greenford United

Tuesday 17 August 2021

Premier Division South

19:45
AFC Croydon Athletic
0 - 5 Full time
Redhill
19:45
Badshot Lea
1 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Cobham
1 - 1 Full time
Knaphill
19:30
Horley Town
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
19:45
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Molesey
19:45
Sheerwater
2 - 0 Full time
Frimley Green

Premier Division North

19:45
Abbey Rangers
3 - 1 Full time
Wokingham & Emmbrook
19:45
Burnham
3 - 0 Full time
Egham Town
19:45
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
Windsor
19:45
Hanworth Villa
3 - 3 Full time
Edgware Town
19:45
Reading City
A - A
Holyport
19:45
Southall
4 - 0 Full time
Wembley
19:45
Tadley Calleva
1 - 5 Full time
Ascot United
19:45
Virginia Water
2 - 2 Full time
Spelthorne Sports

Division One

19:45
Bagshot
1 - 2 Full time
Eversley & California
19:45
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Chalvey Sports
19:45
Berks County
3 - 3 Full time
AFC Hayes
19:45
Cove
1 - 2 Full time
Sandhurst Town
19:45
Enfield Borough
1 - 3 Full time
Hillingdon Borough
19:45
FC Deportivo Galicia
3 - 0 Full time
British Airways
19:45
Hilltop
5 - 2 Full time
London Samurai Rovers

Emirates FA Cup 21-22 - Extra-Preliminary Round Replay

19:45
Bearstead
2 - 1 Full time
Banstead Athletic

Saturday 14 August 2021

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
2 - 4 Full time
Guildford City
13:30
Cobham
1 - 3 Full time
Jersey Bulls
15:00
Farnham Town
0 - 4 Full time
Beckenham Town
15:00
Fleet Town
1 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Knaphill
0 - 0 Full time
Balham
15:00
Molesey
0 - 7 Full time
Badshot Lea
15:00
Raynes Park Vale
7 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Sheerwater
1 - 6 Full time
Horley Town

Division One

15:00
AFC Hayes
P - P
AFC Aldermaston
15:00
Bagshot
0 - 2 Full time
Berks County
15:00
British Airways
2 - 4 Full time
Enfield Borough
15:00
Hilltop
5 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
London Lions
1 - 0 Full time
Eversley & California
15:00
London Samurai Rovers
3 - 2 Full time
Hillingdon Borough
15:00
Rayners Lane
3 - 3 Full time
Chalvey Sports
15:00
Rayners Lane
P - P
Langley
15:00
Sandhurst Town
3 - 3 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Wallingford Town
2 - 0 Full time
Kensington & Ealing Boro
15:00
Woodley United
P - P
Chalvey Sports

Premier Division North

15:00
Burnham
0 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
CB Hounslow United
1 - 0 Full time
Wokingham & Emmbrook
15:00
Edgware Town
3 - 0 Full time
Virginia Water
15:00
Holyport
2 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Southall
5 - 0 Full time
Ascot United
15:00
Spelthorne Sports
2 - 1 Full time
Egham Town
15:00
St. Panteleimon
5 - 2 Full time
Reading City
15:00
Tadley Calleva
0 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Windsor
2 - 1 Full time
Wembley

Wednesday 11 August 2021

Division One

19:45
British Airways
2 - 1 Full time
Sandhurst Town
19:45
Kensington & Ealing Boro
2 - 0 Full time
London Samurai Rovers

Emirates FA Cup 21-22 - Extra-Preliminary Round Replay

19:45
Athletic Newham
3 - 1 Full time
Virginia Water
19:45
Colliers Wood United
1 - 3 Full time
Beckenham Town
19:45
Sevenoaks Town
3 - 1 Full time
Cobham

Tuesday 10 August 2021

Division One

19:30
AFC Hayes
2 - 3 Full time
London Lions
19:45
Chalvey Sports
P - P
AFC Aldermaston
19:45
Enfield Borough
2 - 3 Full time
Hilltop
19:30
Eversley & California
2 - 3 Full time
Wallingford Town
19:45
FC Deportivo Galicia
P - P
Cove
19:45
Langley
P - P
Bedfont & Feltham
19:45
Rayners Lane
5 - 1 Full time
Hillingdon Borough
19:45
Woodley United
1 - 4 Full time
Bagshot

Premier Division North

19:45
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Hanworth Villa
P - P
Virginia Water
19:45
Holyport
1 - 4 Full time
Egham Town
19:30
North Greenford United
6 - 3 Full time
Southall
19:45
Spelthorne Sports
P - P
Edgware Town
19:45
Tadley Calleva
P - P
Wokingham & Emmbrook
19:45
Wembley
1 - 4 Full time
St. Panteleimon
19:45
Windsor
4 - 3 Full time
Reading City

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
P - P
Raynes Park Vale
19:45
Camberley Town
1 - 2 Full time
Sheerwater
19:45
Farnham Town
0 - 0 Full time
Guildford City
19:45
Frimley Green
P - P
Cobham
19:30
Horley Town
3 - 2 Full time
AFC Croydon Athletic

Emirates FA Cup 21-22 - Extra Preliminary Round

19:45
Banstead Athletic
2 - 2 Full time
Bearstead
19:45
Hassocks
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports

Emirates FA Cup 21-22 - Extra-Preliminary Round Replay

19:45
Burnham
4 - 0 Full time
Shrivenham
19:45
East Preston
0 - 2 Full time
Badshot Lea
19:45
Knaphill
2 - 2 Full time
Lordswood
Knaphill win 4 - 3 on penalties.
19:45
Wokingham & Emmbrook
0 - 0 Full time
Easington Sports
Easington Sports win 3 - 4 on penalties.

Sunday 8 August 2021

Emirates FA Cup 21-22 - Extra Preliminary Round

15:00
Baldock Town
1 - 0 Full time
Wembley
15:00
Tuffley Rovers
3 - 2 Full time
Windsor

Saturday 7 August 2021

Division One

15:00
AFC Aldermaston
P - P
British Airways
15:00
Bagshot
1 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 1 Full time
Woodley United
15:00
Chalvey Sports
1 - 0 Full time
Hilltop
15:00
Cove
P - P
Berks County
15:00
Eversley & California
3 - 0 Full time
London Samurai Rovers
15:00
Hillingdon Borough
1 - 1 Full time
Langley
15:00
London Lions
3 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Sandhurst Town
2 - 0 Full time
Enfield Borough
15:00
Wallingford Town
4 - 2 Full time
Rayners Lane

Emirates FA Cup 21-22 - Extra Preliminary Round

15:00
AFC Varndeanians
1 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Badshot Lea
3 - 3 Full time
East Preston
15:00
Balham
3 - 0 Full time
Canterbury City
15:00
Banstead Athletic
P - P
Bearstead
15:00
Beckenham Town
0 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Bridport
1 - 2 Full time
Fleet Town
15:00
CB Houlslow United
0 - 3 Full time
Redhill
15:00
Cobham
2 - 2 Full time
Sevenoaks Town
15:00
Crowborough Athletic
1 - 3 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Deal Town
1 - 0 Full time
Southall
15:00
Dunstable Town
1 - 5 Full time
North Greenford United
15:00
Easington Sports
1 - 1 Full time
Wokingham & Emmbrook
15:00
Eastbourne Town
2 - 4 Full time
Guildford City
15:00
Edgware Town
0 - 3 Full time
Hadley
15:00
Fisher
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Glebe
2 - 3 Full time
Abby Rangers
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Loxwood
15:00
Hassocks
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Jersey Bulls
10 - 1 Full time
Horsham YMCA
15:00
Kennington
5 - 0 Full time
Horley Town
15:00
Lingfield
2 - 1 Full time
Egham Town
15:00
Lordswood
0 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
0 - 1 Full time
Phoenix Sports
15:00
New Salamis
1 - 3 Full time
Kensington & Ealing Borough
15:00
Newhaven
6 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Reading City
3 - 1 Full time
Hallen
15:00
Saltdean United
4 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Sheerwater
0 - 2 Full time
Erith Town
15:00
Shrivenham
1 - 1 Full time
Burnham
15:00
Tadley Calleva
0 - 2 Full time
Baffins Milton Rovers
15:00
Virginia Water
1 - 1 Full time
Athletic Newman
15:00
Waton & Hersham
2 - 1 Full time
Tunbridge Wells

Friday 6 August 2021

Emirates FA Cup 21-22 - Extra Preliminary Round

19:45
Ascot United
3 - 0 Full time
Holyport
19:45
West Essex
4 - 2 Full time
St.Panteleimon

Tuesday 3 August 2021

Premier Division South

19:45
Redhill
2 - 1 Full time
Colliers Wood United
19:45
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Banstead Athletic

Premier Division North

19:45
Spelthorne Sports
0 - 2 Full time
Southall

Latest news

Aldershot Senior Cup
General Aldershot Senior Cup

Draw Received

NEW MANAGEMENT AT TADLEY
General NEW MANAGEMENT AT TADLEY

Joe Lawler and Ben Dillon take the reigns

SPECSAVERS SURREY SENIOR CUP
General SPECSAVERS SURREY SENIOR CUP

Draws received for the opening two rounds

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe