Pitchero
Home
News & events
All news
General
Club
Events
Match info
Clubs
Premier Division North
Premier Division South
Division One
Division Two
Tony Ford U18 Division East
Tony Ford U18 Division West
Photos
Videos
Information
Contacts
Links
Downloads
Sponsors & Partners
League History
Officers
Charter Standard
Policies
Schedule
Results
Standings
Goal scorers
Results grid
Match reports
Cups
Archives
Cups
Cups
arrow-right
Created with Sketch.
Cherry Red Records Premier Challenge Cup 23-24
1st Round
2nd Round
3rd Round
Quarter-Final
Semi-Final
Sat 19 Aug
1
Chalfont St Peter*
4
Broadfields United*
Sat 19 Aug
4
Hilltop*
1
Harefield United*
Sat 19 Aug
3
Alton*
2
Guildford City*
Tue 19 Sep
2
Cobham*
0
Colliers Wood United*
Tue 26 Sep
2
Yateley United*
4
Camberley Town*
Tue 26 Sep
3
Epsom & Ewell*
4
AFC Croydon Athletic*
Tue 26 Sep
0
London Colney*
4
Bagshot*
Tue 26 Sep
1
Abbey Rangers*
1
Edgware & Kingsbury*
Edgware & Kingsbury win 2 - 3 on penalties.
Tue 26 Sep
9
Berks County*
1
Oxhey Jets*
Tue 26 Sep
2
British Airways*
3
Westside*
Tue 26 Sep
3
Egham Town*
4
Reading City*
Tue 26 Sep
3
Hillingdon Borough*
2
FC Deportivo Galicia*
Tue 26 Sep
2
North Greenford United*
1
Rising Ballers Kensington*
Tue 26 Sep
1
Spartans Youth*
1
Balham*
Balham win 4 - 5 on penalties.
Tue 26 Sep
5
Tadley Calleva*
1
Sheerwater*
Tue 3 Oct
0
Brook House*
2
Tooting & Mitcham United*
Tue 3 Oct
0
Eversley & California*
2
Ardley United
Tue 3 Oct
2
Amersham Town*
1
Redhill*
Tue 3 Oct
4
Farnham Town*
1
Horley Town*
Tue 3 Oct
1
Holmer Green*
3
Knaphill*
Tue 3 Oct
1
Risborough Rangers*
2
Flackwell Heath*
Tue 3 Oct
5
Woodley United*
2
Penn & Tylers Green*
Tue 10 Oct
2
Virginia Water*
1
Holyport*
Tue 10 Oct
2
Wallingford & Crowmarsh*
1
Molesey*
Tue 10 Oct
3
Wokingham & Emmbrook*
1
Fleet Town*
Wed 11 Oct
5
Burnham*
1
London Samurai Rovers*
Tue 17 Oct
7
Rayners Lane*
2
Spelthorne Sports*
Tue 24 Oct
2
Bedfont Sports
1
Windsor*
Tue 24 Oct
2
Sandhurst Town*
0
Wembley*
Tue 5 Dec
0
Cobham*
2
Woodley United*
Tue 5 Dec
4
Farnham Town*
5
Rayners Lane*
Tue 5 Dec
2
Flackwell Heath*
0
Broadfields United*
Tue 5 Dec
3
Knaphill*
1
Edgware & Kingsbury*
Tue 5 Dec
1
Tooting & Mitcham United*
2
Hilltop*
Tue 5 Dec
1
Wallingford & Crowmarsh*
3
Wokingham & Emmbrook*
Wed 6 Dec
3
Burnham*
1
Ardley United
Wed 6 Dec
2
Langley*
2
North Greenford United*
Langley win 5 - 4 on penalties.
Tue 12 Dec
1
Bedfont Sports
1
Camberley Town*
Bedfont Sports win 4 - 2 on penalties.
Wed 13 Dec
4
Balham*
2
Westside*
Tue 19 Dec
1
Hillingdon Borough*
3
Alton*
At Alton
Tue 9 Jan
2
Bagshot*
4
Sandhurst Town*
Tue 23 Jan
3
Virginia Water*
3
AFC Croydon Athletic*
Virginia Water win 7 - 6 on penalties.
Tue 30 Jan
5
Tadley Calleva*
0
Amersham Town*
Tue 6 Feb
2
Reading City*
1
Milton United
Tue 20 Feb
2
Bedfont*
0
Berks County*
Tue 30 Jan
0
Knaphill*
1
Hilltop*
Tue 30 Jan
2
Flackwell Heath*
1
Balham*
Tue 6 Feb
0
Alton*
5
Bedfont Sports
Tue 13 Feb
2
Sandhurst Town*
3
Burnham*
Wed 21 Feb
2
Langley*
2
Reading City*
Langley win 5 - 3 on penalties.
Tue 27 Feb
2
Virginia Water*
1
Rayners Lane*
Wed 1 May
2
Wokingham & Emmbrook*
3
Bedfont*
Thu 9 May
2
Tadley Calleva*
1
Woodley United*
Tue 7 May
2
Virginia Water*
0
Bedfont*
Wed 8 May
3
Burnham*
1
Flackwell Heath*
Sat 11 May
7
Bedfont Sports
2
Hilltop*
Sat 11 May
5
Langley*
2
Tadley Calleva*
Tue 14 May
2
Bedfont Sports
1
Burnham*
Tue 14 May
5
Virginia Water*
1
Langley*
At Ashford Town (Middx)
Sat 18 May
1
Hilltop*
0
Burnham*
At Sheerwater
*Combined Counties League teams
The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter
Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.
Subscribe
Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.
Submit