Fixtures

Friday 22 September 2017

Buildbase FA Vase 17-18 - 2nd Qualifying Round

15:00
AC London
vs
Horley Town

Saturday 23 September 2017

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
vs
Chertsey Town
15:00
Epsom & Ewell
vs
Hanworth Villa
15:00
Guildford City
vs
Bedfont Sports

Division One

15:00
Cove
vs
South Park Res
15:00
Fleet Spurs
vs
Farleigh Rovers
15:00
Raynes Park Vale
vs
Bedfont & Feltham
15:00
Sheerwater
vs
Bagshot
15:00
Worcester Park
vs
Eversley & California

Buildbase FA Vase 17-18 - 2nd Qualifying Round

15:00
Badshot Lea
vs
Frimley Green
15:00
Balham
vs
TBA
15:00
Chatham Town
vs
Kensington Borough
15:00
Cobham
vs
Bexhill United
15:00
Godalming Town
vs
Brockenhurst
15:00
Hassocks
vs
Spelthorne Sports
15:00
K Sports
vs
Abbey Rangers
15:00
Knaphill
vs
Horndean
15:00
Meridian VP
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Sporting Club Thamesmead
vs
Walton & Hersham
15:00
TBA
vs
CB Hounslow United
15:00
TBA
vs
Chessington & Hook United
15:00
Warmintsre Town
vs
Farnham Town

Sunday 24 September 2017

Buildbase FA Vase 17-18 - 2nd Qualifying Round

15:00
Chippenham Park
vs
Camberley Town

Tuesday 26 September 2017

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
vs
Guildford City
19:45
Camberley Town
vs
Walton & Hersham
19:45
Horley Town
vs
Colliers Wood United
19:30
Knaphill
vs
North Greenford United
19:45
Redhill
vs
Farnham Town

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 2nd Round

19:45
AC London
vs
FC Deportivo Galicia
19:30
Chessington & Hook United
vs
Fleet Spurs

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Ash United
vs
Sheerwater
19:45
Cobham
vs
Badshot Lea

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 1st Round

19:45
CB Hounslow United
vs
Eversley & California

S. Comb. Cup 17-18 - 1st Round

19:30
Hanworth Villa
vs
Sutton Common Rovers

Wednesday 27 September 2017

Esoteric Records Division One Challenge Cup 17-18 - 1st Round

19:45
South Park Res
vs
Worcester Park

Saturday 30 September 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
vs
Knaphill
15:00
Bedfont Sports
vs
Horley Town
15:00
CB Hounslow United
vs
Guildford City
15:00
Camberley Town
vs
Abbey Rangers
15:00
Colliers Wood United
vs
Spelthorne Sports
15:00
Farnham Town
vs
Banstead Athletic
15:00
Godalming Town
vs
Walton & Hersham
15:00
Hanworth Villa
vs
Balham
15:00
North Greenford United
vs
Redhill
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Westfield

Division One

15:00
Ash United
vs
Fleet Spurs
15:00
Bagshot
vs
South Park Res
15:00
Bedfont & Feltham
vs
Chessington & Hook United
15:00
Cove
vs
Sheerwater
15:00
Eversley & California
vs
AC London
15:00
Farleigh Rovers
vs
Badshot Lea
15:00
Frimley Green
vs
FC Deportivo Galicia
15:00
Raynes Park Vale
vs
Kensington Borough

Cherry Red Records Premier Challenge Cup 17-18 - 1st Round

15:00
Staines Lammas
vs
Chertsey Town
15:00
Worcester Park
vs
Epsom & Ewell

Latest news

Walton Mark Final Match at Stompond Lane with 7 Goals
General Walton Mark Final Match at Stompond Lane with 7 Goals

Shocks in Premier Challenge Cup

Double Dose of Friday Football
General Double Dose of Friday Football

4 clubs in action tonight

Aldershot Senior Cup
General Aldershot Senior Cup

Draw for opening two rounds received

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe