Results

Wednesday 25 May 2022

- Final

19:45
Kingstonian U18
3 - 1 Full time
Ascot United U18

Monday 23 May 2022

- Final

19:45
Godalming Town
1 - 4 Full time
Kingstonian

Saturday 21 May 2022

- Final

14:00
London Lions
2 - 0 Full time
Berks County

Friday 20 May 2022

- Semi-Final

19:30
Kingstonian U18
2 - 0 Full time
Camberley Town U18

Tuesday 17 May 2022

- Final

19:45
Camberley Town
3 - 1 Full time
Lingfield
19:45
Fleet Town
2 - 5 Full time
Hartley Wintney

Sunday 15 May 2022

- Final

13:30
Ashford Town (Middx) Women
4 - 2 Full time
Actonians

Saturday 14 May 2022

- Semi-Final

15:00
Berks County
2 - 2 Full time
British Airways
Berks County win 5 - 3 on penalties.

Friday 13 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Sutton United
2 - 4 Full time
Croydon

Thursday 12 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
AFC Hayes
0 - 5 Full time
Kingstonian

- Semi-Final

19:00
Ascot United U18
4 - 3 Full time
Godalming Town U18

Tuesday 10 May 2022

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Camberley Town
1 - 2 Full time
Molesey

- 3rd Round (Q-F)

19:45
British Airways
5 - 0 Full time
Woodley United

- Final

19:45
Fleet Town
2 - 3 Full time
Ashford Town (Middx)

Monday 9 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Metropolitan Police
1 - 3 Full time
Balham

Saturday 7 May 2022

Division One

15:00
Hilltop
1 - 2 Full time
Wallingford Town

- Final

15:00
Ascot United
0 - 4 Full time
Reading
15:00
Southall
1 - 2 Full time
Walton & Hersham

- Semi-Final

15:00
London Lions
1 - 1 Full time
Sandhurst Town
London Lions win 5 - 4 on penalties.
15:00
Reading City
1 - 1 Full time
Fleet Town
Fleet Town win 1 - 2 on penalties.

Thursday 5 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Balham
P - P
Croydon

Wednesday 4 May 2022

Division One

19:45
Hilltop
5 - 1 Full time
Eversley & California

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Merstham (West)
P - P
Kingstonian

- 3rd Round (Q-F)

19:30
Guildford City U23
1 - 10 Full time
Berks County

- Semi-Final

19:30
Kingstonian
9 - 0 Full time
Redhill

Tuesday 3 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Chessington & Hook United
6 - 1 Full time
Metropolitan Police

The Tony Ford Under-18 Division West

19:30
Kingstonian
0 - 1 Full time
Cranleigh Youth

The John Bennett Under-23 Division

19:30
Molesey
0 - 0 Full time
Camberley Town

Division One

19:45
Wallingford Town
2 - 0 Full time
Rayners Lane

- Semi-Final

19:45
Badshot Lea
0 - 2 Full time
Southall
19:30
Manorcroft United
0 - 5 Full time
Godalming Town
19:45
Walton & Hersham
3 - 1 Full time
London Lions

- 2nd Round

19:45
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
AFC Hayes
19:45
Chalvey Sports
0 - 6 Full time
British Airways

- 3rd Round

19:30
Windsor U18
0 - 5 Full time
Ascot United U18

Monday 2 May 2022

The Tony Ford Under-18 Division East

19:30
Redhill
P - P
Sutton United

Latest news

CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP
General CHERRY RED RECORDS PREMIER CHALLENGE CUP

2nd Round Draw Tonight

Forthcoming Matches
General Forthcoming Matches

Immediate Procedure

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe