Monday 28 December 2009

Division 1

11:30
Bedfont Sports
P - P
CB Hounslow United
11:30
Coulsdon United
0 - 3 Full time
South Park
11:30
Sheerwater
1 - 1 Full time
Westfield
11:30
Staines Lammas
1 - 0 Full time
Feltham

Reserve Division

11:30
Bookham
P - P
Farleigh Rovers
11:30
Crescent Rovers
P - P
Warlingham
11:30
Knaphill
P - P
Farnham Town
11:30
Worcester Park
2 - 0 Full time
Mole Valley SCR

Saturday 26 December 2009

Premier Division

11:30
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Bedfont

Division 1

14:00
CB Hounslow United
P - P
Staines Lammas
14:00
Chobham
3 - 1 Full time
Sheerwater
14:00
Crescent Rovers
P - P
Warlingham
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Croydon Municipal
Att. 67
Feltham
1 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Frimley Green
P - P
Farnham Town
15:00
Hartley Wintney
P - P
Eversley
12:30
Worcester Park
8 - 1 Full time
Coulsdon United

Tuesday 22 December 2009

Division 1

19:45
Cobham
P - P
Mole Valley SCR
19:30
Westfield
P - P
Knaphill

Saturday 19 December 2009

Division 1

15:00
Croydon Municipal
P - P
Crescent Rovers
14:00
Eversley
P - P
Frimley Green
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Coulsdon United
15:00
Farnham Town
P - P
South Park
15:00
Feltham
P - P
CB Hounslow United
14:00
Knaphill
P - P
Cobham
15:00
Mole Valley SCR
P - P
Hartley Wintney
14:00
Staines Lammas
P - P
Sheerwater
15:00
Warlingham
P - P
Bedfont Sports

Reserve Division

15:00
Bedfont Sports
P - P
Worcester Park
14:00
CB Hounslow United
P - P
Farleigh Rovers
14:00
Crescent Rovers
P - P
Bookham
15:00
Frimley Green
P - P
Eversley
15:00
Hanworth Villa
P - P
Knaphill
14:00
Mole Valley SCR
P - P
Warlingham
14:00
Sheerwater
P - P
Westfield
15:00
South Park
P - P
Farnham Town

Wednesday 16 December 2009

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 1 Full time
Staines Lammas

Tuesday 15 December 2009

Premier Division

19:45
Bedfont
vs
Colliers Wood Utd
19:45
Dorking
0 - 1 Full time
Molesey
19:30
Epsom & Ewell
2 - 0 Full time
Banstead Athletic
19:45
North Greenford Utd
3 - 1 Full time
Horley Town

Saturday 12 December 2009

Premier Division

Att. 38
Bedfont
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Molesey
15:00
Chertsey Town
4 - 0 Full time
Croydon F.C.
15:00
Chessington & Hook
0 - 1 Full time
North Greenford Utd
15:00
Dorking
0 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Epsom & Ewell
3 - 4 Full time
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
0 - 3 Full time
Cove
15:00
Sandhurst Town
0 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Wembley
2 - 2 Full time
Horley Town

Division 1

14:00
CB Hounslow United
3 - 2 Full time
Westfield
14:00
Chobham
3 - 2 Full time
Crescent Rovers
15:00
Cobham
1 - 0 Full time
Staines Lammas
14:00
Coulsdon United
2 - 6 Full time
Eversley
15:00
Frimley Green
1 - 0 Full time
Knaphill
15:00
Hartley Wintney
4 - 1 Full time
Feltham
14:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
South Park
1 - 3 Full time
Croydon Municipal
14:00
Worcester Park
1 - 0 Full time
Farnham Town

Reserve Division

14:00
Bookham
3 - 1 Full time
Hanworth Villa
14:00
Crescent Rovers
0 - 3 Full time
Bedfont Sports
14:00
Eversley
7 - 0 Full time
Sheerwater
14:00
Mole Valley SCR
3 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Westfield
vs
Chobham Withdrawn

Tuesday 8 December 2009

Division 1

19:45
Mole Valley SCR
4 - 2 Full time
Frimley Green
19:30
Westfield
P - P
Eversley

Saturday 5 December 2009

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
0 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Bedfont
vs
Ash United
15:00
Croydon F.C.
1 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Molesey
2 - 0 Full time
Egham Town
15:00
North Greenford Utd
0 - 2 Full time
Camberley Town

Division 1

14:00
Chobham
P - P
Coulsdon United
15:00
Cobham
7 - 4 Full time
Croydon Municipal
Att. 40
Eversley
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
14:00
Farleigh Rovers
2 - 1 Full time
South Park
15:00
Farnham Town
8 - 1 Full time
Feltham
15:00
Hartley Wintney
0 - 3 Full time
Staines Lammas
15:00
Warlingham
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Westfield
P - P
Crescent Rovers
14:00
Worcester Park
1 - 0 Full time
Knaphill

Reserve Division

14:00
Bedfont Sports
P - P
Eversley
14:00
Bookham
3 - 4 Full time
Westfield
14:00
CB Hounslow United
0 - 3 Full time
Worcester Park
14:00
Crescent Rovers
2 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Hanworth Villa
P - P
Warlingham
14:00
Mole Valley SCR
P - P
Farnham Town
14:00
Sheerwater
0 - 3 Full time
South Park

Wednesday 2 December 2009

Division 1

19:45
Feltham
P - P
Eversley

Tuesday 1 December 2009

Reserve Division

19:45
Frimley Green
P - P
Staines Lammas

Latest news

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

by John Porter

OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT
General OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT

Applications should be sent to Martin Etheridge etheridgemartin@aol.com. by 29 October 2020

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

From John Porter

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe