Saturday 27 February 2010

Premier Division

15:00
Ash United
3 - 4 Full time
Sandhurst Town
15:00
Camberley Town
1 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Colliers Wood Utd
0 - 3 Full time
Chertsey Town
15:00
Horley Town
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
North Greenford Utd
vs
Bedfont

Division 1

15:00
CB Hounslow United
P - P
South Park
15:00
Croydon Municipal
1 - 2 Full time
Hartley Wintney
15:00
Eversley
1 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Farleigh Rovers
P - P
Cobham
15:00
Farnham Town
P - P
Knaphill
15:00
Feltham
P - P
Coulsdon United
15:00
Frimley Green
P - P
Worcester Park
15:00
Mole Valley SCR
P - P
Chobham
15:00
Warlingham
1 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Westfield
P - P
Bedfont Sports

Reserve Division

15:00
Bedfont Sports
P - P
Frimley Green
15:00
Bookham
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Crescent Rovers
1 - 3 Full time
Eversley
15:00
Knaphill
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Sheerwater
P - P
Westfield
15:00
Staines Lammas
P - P
Hanworth Villa
15:00
Worcester Park
P - P
Farnham Town

Wednesday 24 February 2010

Division 1

19:45
Feltham
P - P
CB Hounslow United

Tuesday 23 February 2010

Premier Division

19:45
Camberley Town
0 - 2 Full time
Wembley
19:45
Chertsey Town
2 - 2 Full time
Bedfont

Division 1

19:45
Bedfont Sports
P - P
Worcester Park
19:30
Hartley Wintney
4 - 1 Full time
Westfield
19:45
Warlingham
P - P
Farnham Town

Reserve Division

19:30
Hanworth Villa
P - P
Knaphill
19:45
South Park
P - P
Mole Valley SCR

Saturday 20 February 2010

Premier Division

15:00
Badshot Lea
1 - 1 Full time
Molesey
15:00
Chertsey Town
1 - 1 Full time
North Greenford Utd
15:00
Croydon F.C.
0 - 2 Full time
Cove
15:00
Egham Town
1 - 2 Full time
Horley Town
15:00
Epsom & Ewell
3 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Guildford City
3 - 0 Full time
Dorking
15:00
Wembley
2 - 1 Full time
Ash United

Division 1

15:00
Bedfont Sports
P - P
Farnham Town
15:00
CB Hounslow United
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Chobham
2 - 2 Full time
Feltham
15:00
Cobham
2 - 1 Full time
Warlingham
15:00
Coulsdon United
0 - 6 Full time
Frimley Green
15:00
Crescent Rovers
1 - 1 Full time
Hartley Wintney
15:00
Knaphill
3 - 1 Full time
Farleigh Rovers
15:00
South Park
4 - 3 Full time
Eversley
15:00
Staines Lammas
7 - 0 Full time
Croydon Municipal
15:00
Worcester Park
6 - 0 Full time
Westfield

Reserve Division

15:00
Eversley
3 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Farleigh Rovers
1 - 7 Full time
Bedfont Sports
15:00
Farnham Town
1 - 0 Full time
Bookham
15:00
Frimley Green
P - P
Staines Lammas
15:00
Mole Valley SCR
P - P
Crescent Rovers
15:00
Sheerwater
1 - 3 Full time
Worcester Park
15:00
Westfield
P - P
Knaphill

Wednesday 17 February 2010

Premier Division

19:45
Croydon F.C.
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell

Tuesday 16 February 2010

Division 1

19:45
Frimley Green
P - P
Cobham

Saturday 13 February 2010

Premier Division

Att. 53
Bedfont
1 - 0 Full time
Croydon F.C.
15:00
Camberley Town
5 - 1 Full time
Bookham
15:00
Cove
4 - 1 Full time
Colliers Wood Utd
15:00
Dorking
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Epsom & Ewell
1 - 2 Full time
Wembley
15:00
Guildford City
3 - 0 Full time
Egham Town
15:00
Hanworth Villa
2 - 1 Full time
Ash United
15:00
Horley Town
0 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Molesey
0 - 1 Full time
Chessington & Hook
15:00
North Greenford Utd
0 - 0 Full time
Banstead Athletic

Division 1

15:00
Croydon Municipal
2 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Farnham Town
5 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Frimley Green
4 - 2 Full time
Feltham
15:00
Hartley Wintney
0 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Mole Valley SCR
2 - 1 Full time
Farleigh Rovers
14:00
Sheerwater
1 - 4 Full time
Eversley
15:00
South Park
2 - 0 Full time
Chobham
14:00
Staines Lammas
2 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Warlingham
1 - 1 Full time
Worcester Park
15:00
Westfield
2 - 2 Full time
Crescent Rovers

Reserve Division

Att. 30
Bedfont Sports
1 - 4 Full time
Warlingham
14:00
Bookham
0 - 5 Full time
Frimley Green
14:00
CB Hounslow United
1 - 4 Full time
South Park
14:00
Chobham Withdrawn
vs
Sheerwater
14:00
Crescent Rovers
1 - 0 Full time
Hanworth Villa
14:00
Eversley
3 - 0 Full time
Farleigh Rovers
14:00
Knaphill
1 - 2 Full time
Staines Lammas
14:00
Mole Valley SCR
4 - 10 Full time
Farnham Town
14:00
Worcester Park
5 - 0 Full time
Westfield

Wednesday 10 February 2010

Premier Division

19:45
Guildford City
2 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Raynes Park Vale
1 - 2 Full time
Sandhurst Town

Tuesday 9 February 2010

Premier Division

19:45
Banstead Athletic
0 - 1 Full time
Hanworth Villa
19:45
Chessington & Hook
2 - 0 Full time
Croydon F.C.
19:45
Dorking
0 - 5 Full time
Epsom & Ewell
19:45
Wembley
3 - 2 Full time
Bookham

Division 1

19:45
Frimley Green
3 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:30
Westfield
0 - 4 Full time
Knaphill

Saturday 6 February 2010

Premier Division

15:00
Ash United
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Badshot Lea
0 - 1 Full time
North Greenford Utd
15:00
Banstead Athletic
2 - 3 Full time
Molesey
15:00
Bookham
2 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Croydon F.C.
1 - 5 Full time
Sandhurst Town
15:00
Egham Town
2 - 3 Full time
Bedfont
15:00
Wembley
1 - 1 Full time
Guildford City

Division 1

15:00
Bedfont Sports
4 - 1 Full time
Coulsdon United
14:00
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Cobham
14:00
Crescent Rovers
0 - 1 Full time
Frimley Green
14:00
Eversley
4 - 0 Full time
Mole Valley SCR
14:00
Farleigh Rovers
1 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Feltham
2 - 0 Full time
Warlingham
15:00
Hartley Wintney
2 - 3 Full time
South Park
14:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Croydon Municipal
14:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Westfield
14:00
Worcester Park
5 - 0 Full time
Sheerwater

Reserve Division

14:00
Bookham
2 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Farnham Town
1 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Frimley Green
P - P
Crescent Rovers
14:00
Mole Valley SCR
1 - 2 Full time
Eversley
14:00
Sheerwater
3 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
South Park
1 - 1 Full time
Staines Lammas
14:00
Warlingham
3 - 2 Full time
Worcester Park
15:00
Westfield
P - P
CB Hounslow United

Wednesday 3 February 2010

Division 1

19:45
Croydon Municipal
4 - 1 Full time
Crescent Rovers
19:45
Feltham
1 - 0 Full time
Knaphill

Tuesday 2 February 2010

Premier Division

19:30
Ash United
2 - 1 Full time
Horley Town
19:45
Chertsey Town
1 - 1 Full time
Badshot Lea
19:30
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Bedfont

Division 1

19:45
Mole Valley SCR
1 - 3 Full time
Worcester Park
19:45
South Park
P - P
Cobham
19:45
Warlingham
4 - 1 Full time
Coulsdon United

Reserve Division

19:45
Bedfont Sports
P - P
Sheerwater
19:45
Frimley Green
1 - 4 Full time
Eversley

Latest news

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

by John Porter

OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT
General OBSERVER CO-ORDINATOR ROLE VACANT

Applications should be sent to Martin Etheridge etheridgemartin@aol.com. by 29 October 2020

Last Week's Round-Up
General Last Week's Round-Up

From John Porter

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe