Wednesday 28 December 2016

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Sutton Common Rovers

Tuesday 27 December 2016

Division 1

11:30
AC London
1 - 1 Full time
Banstead Athletic
11:30
Bagshot
3 - 5 Full time
Ash United
11:30
Cove
2 - 1 Full time
Dorking
11:30
Farleigh Rovers
2 - 3 Full time
Cobham
11:30
Frimley Green
0 - 6 Full time
Eversley & California
11:30
Redhill
2 - 1 Full time
Worcester Park
11:30
Sheerwater
3 - 0 Full time
Staines Lammas

Premier Division

11:30
Abbey Rangers
4 - 3 Full time
Spelthorne Sports
11:30
Bedfont & Feltham
3 - 1 Full time
CB Hounslow United
12:00
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
North Greenford United
11:30
Camberley Town
5 - 1 Full time
Farnham Town
11:30
Chertsey Town
3 - 4 Full time
Horley Town
11:30
Epsom & Ewell
1 - 1 Full time
Raynes Park Vale
Att. 51
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
AFC Hayes
11:30
Hartley Wintney
2 - 2 Full time
Badshot Lea
11:30
Walton & Hersham
2 - 2 Full time
Westfield
11:30
Windsor
1 - 1 Full time
Knaphill

Tuesday 20 December 2016

- 2nd Round

19:45
AFC Hayes
1 - 10 Full time
Wingate & Finchley
19:45
Chertsey Town
0 - 1 Full time
Molesey

Monday 19 December 2016

- 3rd Round

19:45
Sutton Common Rovers
1 - 3 Full time
Walton & Hersham

Saturday 17 December 2016

Premier Division

Att. 29
AFC Hayes
4 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Camberley Town
5 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Epsom & Ewell
2 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Farnham Town
2 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Horley Town
5 - 3 Full time
Windsor
15:00
Knaphill
1 - 4 Full time
Hartley Wintney
15:00
North Greenford United
3 - 2 Full time
Westfield
15:00
Raynes Park Vale
0 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Spelthorne Sports
0 - 5 Full time
Hanworth Villa

Division 1

15:00
Ash United
4 - 4 Full time
Cove
15:00
Balham
8 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Banstead Athletic
5 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Cobham
0 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Dorking
0 - 2 Full time
Redhill
15:00
Eversley & California
4 - 1 Full time
Bagshot
15:00
South Park Reserves
1 - 4 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Staines Lammas
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Worcester Park
4 - 2 Full time
AC London

Wednesday 14 December 2016

- 2nd Round

19:45
Guildford City
3 - 3 Full time
Horley Town
Guildford City win 3 - 2 on penalties.

Tuesday 13 December 2016

Premier Division

19:45
Bedfont & Feltham
2 - 2 Full time
Chertsey Town
19:45
Camberley Town
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
19:45
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
Hanworth Villa
19:45
Horley Town
P - P
Knaphill
19:45
Walton & Hersham
0 - 0 Full time
Bedfont Sports

- 2nd Round

19:30
Badshot Lea
1 - 0 Full time
Farnham Town
19:45
Whyteleafe
5 - 1 Full time
Colliers Wood United

- 3rd Round

19:30
Eversley & California
1 - 3 Full time
Ash United

Monday 12 December 2016

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
1 - 3 Full time
Abbey Rangers

Saturday 10 December 2016

Division 1

15:00
AC London
1 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Balham
3 - 3 Full time
Staines Lammas
15:00
Cobham
1 - 7 Full time
Banstead Athletic
15:00
Cove
1 - 3 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Epsom Athletic
2 - 5 Full time
Eversley & California
14:00
Farleigh Rovers
2 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Dorking
15:00
Redhill
6 - 0 Full time
Ash United

Premier Division

Att. 44
AFC Hayes
2 - 5 Full time
Walton & Hersham
15:00
Badshot Lea
2 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 3 Full time
North Greenford United
15:00
Bedfont Sports
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Chertsey Town
0 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Guildford City
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Hanworth Villa
1 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Hartley Wintney
3 - 1 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Spelthorne Sports
4 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Westfield
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Windsor
4 - 2 Full time
Abbey Rangers

- 3rd Round

13:30
Worcester Park
6 - 1 Full time
South Park Reserves

Thursday 8 December 2016

- 2nd Round

19:30
Worcester Park
0 - 6 Full time
Staines Town

Wednesday 7 December 2016

- 3rd Round Replay

19:45
Bedfont Sports
2 - 3 Full time
Crowborough Athletic

- 1st Round

19:45
Guildford City
3 - 4 Full time
Knaphill

- 2nd Round

19:45
Metropolitan Police Res
2 - 0 Full time
Cobham
19:45
South Park Reserves
1 - 4 Full time
Chessington & Hook

Tuesday 6 December 2016

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Bedfont Sports
19:45
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Chertsey Town
19:45
Farnham Town
2 - 3 Full time
Guildford City
15:00
Hanworth Villa
1 - 0 Full time
Abbey Rangers
19:45
Horley Town
0 - 0 Full time
Walton & Hersham

- 2nd Round

19:30
Ash United
2 - 4 Full time
Godalming Town
19:45
Epsom & Ewell
3 - 0 Full time
Chipstead
19:45
Epsom Athletic
1 - 6 Full time
Bagshot
19:45
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Sutton United
Raynes Park Vale win 4 - 3 on penalties.

- 3rd Round

19:30
Hartley Wintney
4 - 0 Full time
Lymington Town
19:45
Redhill
4 - 2 Full time
Balham

Monday 5 December 2016

- 1st Round

19:45
Abbey Rangers
5 - 0 Full time
Chertsey Town

Sunday 4 December 2016

- 3rd Round

15:00
Sutton Common Rovers
1 - 4 Full time
Corinthian

Saturday 3 December 2016

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
P - P
Epsom & Ewell
Att. 24
Badshot Lea
2 - 2 Full time
AFC Hayes
Att. 29
Bedfont & Feltham
2 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Camberley Town
0 - 3 Full time
Windsor
15:00
Colliers Wood United
0 - 3 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Farnham Town
2 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Westfield
15:00
North Greenford United
5 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Sutton Common Rovers
P - P
Hanworth Villa
15:00
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Hartley Wintney

Division 1

15:00
Bagshot
0 - 4 Full time
Banstead Athletic
15:00
Chessington & Hook United
0 - 0 Full time
Cobham
15:00
Dorking
6 - 0 Full time
Epsom Athletic
15:00
Eversley & California
2 - 3 Full time
AC London
14:00
Farleigh Rovers
2 - 1 Full time
Cove
14:00
Sheerwater
0 - 0 Full time
Ash United
15:00
South Park Reserves
1 - 1 Full time
Frimley Green
14:00
Staines Lammas
1 - 3 Full time
Redhill

- 3rd Round

15:00
Abbey Rangers
1 - 2 Full time
Eastbourne Town
15:00
Crowborough Athletic
2 - 2 Full time
Bedfont Sports
AET
15:00
Knaphill
1 - 2 Full time
Southall
13:30
Worcester Park
3 - 6 Full time
Epsom & Ewell

- 1st Round

19:30
Balham
3 - 1 Full time
Forest Hill Park

Thursday 1 December 2016

- 1st Round

19:45
Windsor
P - P
Cove

Latest news

FA Buildbase Vase this weekend
General FA Buildbase Vase this weekend

4 CCL clubs still going strong

Postponements Sat 8 January
General Postponements Sat 8 January

15 Matches OFF

Holyport FC
General Holyport FC

Please lend your support

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe