Thursday 30 March 2017

- Semi-Final

19:45
Windsor
4 - 3 Full time
Balham

Wednesday 29 March 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
0 - 2 Full time
Camberley Town

- 2nd Round

19:45
AC London
2 - 1 Full time
Chessington & Hook

Tuesday 28 March 2017

Premier Division

19:30
Knaphill
4 - 0 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
North Greenford United
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
19:45
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
CB Hounslow United
19:45
Walton & Hersham
0 - 0 Full time
Hanworth Villa

Division 1

19:45
Redhill
7 - 0 Full time
South Park Reserves

Monday 27 March 2017

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Windsor

Saturday 25 March 2017

Division 1

15:00
AC London
1 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Bagshot
9 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Balham
1 - 1 Full time
Dorking
15:00
Chessington & Hook United
2 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Cove
1 - 4 Full time
Sheerwater
15:00
Eversley & California
5 - 0 Full time
Cobham
15:00
Worcester Park
0 - 5 Full time
Banstead Athletic

Premier Division

15:00
Badshot Lea
1 - 3 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Bedfont Sports
P - P
Spelthorne Sports
15:00
CB Hounslow United
0 - 2 Full time
Abbey Rangers
15:00
Chertsey Town
2 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Epsom & Ewell
2 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Guildford City
1 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Hartley Wintney
0 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Knaphill
0 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Raynes Park Vale
0 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Westfield
3 - 2 Full time
Bedfont & Feltham
Att. 144
Windsor
1 - 2 Full time
AFC Hayes

- SEMI-FINAL

15:00
Redhill
4 - 1 Full time
Ash United

Thursday 23 March 2017

- 1st Round

19:30
AC London
2 - 0 Full time
Banstead Athletic

- 2nd Round

19:45
Rayners Lane
0 - 2 Full time
Spelthorne Sports

Wednesday 22 March 2017

Division 1

19:45
AC London
P - P
Redhill

Tuesday 21 March 2017

Premier Division

19:30
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Chertsey Town
19:30
Knaphill
2 - 0 Full time
Horley Town

Division 1

19:45
Chessington & Hook United
1 - 3 Full time
Worcester Park

- 1st Round

19:45
AC London
A - A
Banstead Athletic

- SEMI-FINAL

19:30
Epsom & Ewell
2 - 0 Full time
Windsor
19:45
Raynes Park Vale
0 - 4 Full time
Westfield

Monday 20 March 2017

Premier Division

19:45
Abbey Rangers
2 - 2 Full time
North Greenford United
19:45
Sutton Common Rovers
0 - 1 Full time
Bedfont & Feltham

Saturday 18 March 2017

Division 1

15:00
Ash United
2 - 3 Full time
Redhill
15:00
Balham
1 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Banstead Athletic
3 - 2 Full time
Cove
15:00
Dorking
3 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Frimley Green
0 - 0 Full time
AC London
15:00
South Park Reserves
1 - 1 Full time
Cobham
15:00
Staines Lammas
0 - 0 Full time
Eversley & California
15:00
Worcester Park
P - P
Bagshot

Premier Division

15:00
Bedfont & Feltham
3 - 2 Full time
Colliers Wood United
Att. 70
Camberley Town
1 - 3 Full time
AFC Hayes
15:00
Chertsey Town
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Epsom & Ewell
0 - 1 Full time
Hartley Wintney
15:00
Farnham Town
2 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Hanworth Villa
4 - 0 Full time
Badshot Lea
15:00
Horley Town
2 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
2 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Spelthorne Sports
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
0 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Westfield
2 - 1 Full time
Windsor

Thursday 16 March 2017

- 2nd Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
3 - 0 Full time
Horley Town

- 3rd Round

19:45
Molesey
1 - 1 Full time
Camberley Town
Camberley Town win 3 - 4 on penalties.

Wednesday 15 March 2017

Premier Division

17:45
Bedfont Sports
1 - 3 Full time
Epsom & Ewell

Division 1

19:45
Epsom Athletic
0 - 7 Full time
Balham

- Semi-Final

19:45
Guildford City
1 - 2 Full time
Woking
19:45
Metropolitan Police Res
2 - 3 Full time
Banstead Athletic

Tuesday 14 March 2017

Division 1

19:45
AC London
1 - 1 Full time
Sheerwater
19:45
Dorking
1 - 1 Full time
South Park Reserves
19:45
Redhill
3 - 0 Full time
Cobham

Premier Division

Att. 45
AFC Hayes
2 - 2 Full time
Spelthorne Sports
19:45
North Greenford United
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
19:45
Walton & Hersham
3 - 1 Full time
Colliers Wood United
19:30
Westfield
2 - 0 Full time
Horley Town
19:45
Windsor
1 - 1 Full time
Bedfont & Feltham

- 2nd Round

19:45
CB Hounslow United
4 - 4 Full time
Wealdstone
Wealdstone win 4 - 5 on penalties.

- Semi-Final

19:45
Worcester Park
2 - 1 Full time
Corinthian-Casuals Res

Monday 13 March 2017

- SEMI-FINAL

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Walton Casuals
AET

Saturday 11 March 2017

Premier Division

Att. 45
AFC Hayes
0 - 2 Full time
Chertsey Town
15:00
Abbey Rangers
2 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Badshot Lea
3 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Bedfont Sports
0 - 4 Full time
Horley Town
15:00
CB Hounslow United
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Colliers Wood United
1 - 2 Full time
North Greenford United
15:00
Guildford City
2 - 3 Full time
Camberley Town
15:00
Hartley Wintney
3 - 1 Full time
Westfield
15:00
Knaphill
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Windsor
1 - 0 Full time
Sutton Common Rovers

Division 1

15:00
Bagshot
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Banstead Athletic
4 - 1 Full time
South Park Reserves
15:00
Cobham
0 - 2 Full time
AC London
15:00
Cove
3 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Dorking
0 - 3 Full time
Staines Lammas
15:00
Epsom Athletic
P - P
Balham
15:00
Farleigh Rovers
1 - 0 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Worcester Park
3 - 0 Full time
Ash United

- Semi-Final

15:00
Bridon Ropes
0 - 3 Full time
Balham

Thursday 9 March 2017

- 1st Round

19:45
AC London
P - P
Banstead Athletic

Wednesday 8 March 2017

Premier Division

19:45
Bedfont Sports
5 - 0 Full time
Farnham Town
19:30
Colliers Wood United
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale

- 2nd Round (QF)

19:30
Knaphill
0 - 3 Full time
Windsor

Tuesday 7 March 2017

Division 1

19:30
Ash United
3 - 0 Full time
Eversley & California
19:45
Banstead Athletic
P - P
Worcester Park
19:45
Chessington & Hook United
P - P
Worcester Park

Premier Division

19:45
Camberley Town
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
19:45
Chertsey Town
4 - 2 Full time
North Greenford United
19:45
Epsom & Ewell
4 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
19:45
Horley Town
2 - 3 Full time
Knaphill
19:30
Westfield
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports

- 1st Round

19:45
AC London
P - P
Banstead Athletic

- Semi-Final

19:30
AFC Bournemouth
1 - 0 Full time
Hartley Wintney

Monday 6 March 2017

- 2nd Round (QF)

19:45
Abbey Rangers
P - P
Horley Town
19:30
Knaphill
P - P
Windsor

Saturday 4 March 2017

Division 1

15:00
AC London
P - P
Sheerwater
15:00
Ash United
5 - 1 Full time
Epsom Athletic
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Worcester Park
15:00
Dorking
2 - 4 Full time
Bagshot
15:00
Eversley & California
P - P
Farleigh Rovers
15:00
Frimley Green
1 - 1 Full time
Balham
15:00
Redhill
P - P
Cobham
15:00
South Park Reserves
P - P
Cove
15:00
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Banstead Athletic

Premier Division

15:00
CB Hounslow United
3 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Abbey Rangers
15:00
Chertsey Town
1 - 4 Full time
Badshot Lea
15:00
Epsom & Ewell
1 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Farnham Town
0 - 0 Full time
Hanworth Villa
15:00
Hartley Wintney
P - P
Windsor
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
P - P
Bedfont & Feltham
19:45
Raynes Park Vale
1 - 3 Full time
Bedfont Sports
Att. 60
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
AFC Hayes
19:30
Westfield
P - P
North Greenford United

Wednesday 1 March 2017

Division 1

19:45
Epsom Athletic
P - P
Redhill

Latest news

LAST CALL
General LAST CALL

Grant-McLellan Youth Cup

Tonight - Wed 21 October
General Tonight - Wed 21 October

Match OFF

Jersey Bulls
General Jersey Bulls

Jersey Government Restrictions

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe