Results

lauantai 30 lokakuu 2021

Premier Division South

15:00
Badshot Lea
5 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Balham
2 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Cobham
0 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Redhill
15:00
Fleet Town
0 - 4 Full time
Walton & Hersham
15:00
Molesey
1 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Raynes Park Vale
1 - 1 Full time
Jersey Bulls
15:00
Sheerwater
3 - 2 Full time
Farnham Town

lauantai 23 lokakuu 2021

Premier Division South

15:00
Cobham
5 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Farnham Town
0 - 3 Full time
Balham
15:00
Knaphill
4 - 3 Full time
Fleet Town
15:00
Walton & Hersham
2 - 1 Full time
Camberley Town

lauantai 16 lokakuu 2021

Premier Division South

13:30
Balham
0 - 3 Full time
Jersey Bulls
15:00
Banstead Athletic
1 - 1 Full time
Molesey
15:00
Beckenham Town
0 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Camberley Town
0 - 0 Full time
Guildford City
15:00
Cobham
2 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Colliers Wood United
2 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Fleet Town
2 - 4 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Frimley Green
0 - 5 Full time
Redhill
15:00
Horley Town
3 - 2 Full time
Knaphill

tiistai 12 lokakuu 2021

Premier Division South

19:45
Farnham Town
1 - 2 Full time
Jersey Bulls

lauantai 9 lokakuu 2021

Premier Division South

15:00
AFC Croydon Athletic
2 - 2 Full time
Colliers Wood United
15:00
Badshot Lea
3 - 3 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Cobham
15:00
Beckenham Town
5 - 0 Full time
Frimley Green
15:00
Guildford City
6 - 1 Full time
Fleet Town
17:00
Jersey Bulls
4 - 0 Full time
Sheerwater
15:00
Knaphill
2 - 0 Full time
Camberley Town
15:00
Molesey
1 - 3 Full time
Farnham Town
15:00
Redhill
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Walton & Hersham
5 - 0 Full time
Horley Town

tiistai 5 lokakuu 2021

Premier Division South

19:45
Badshot Lea
0 - 2 Full time
Jersey Bulls
19:45
Redhill
4 - 1 Full time
Molesey

lauantai 2 lokakuu 2021

Premier Division South

15:00
Balham
0 - 3 Full time
Fleet Town
15:00
Camberley Town
0 - 3 Full time
Horley Town
15:00
Cobham
3 - 3 Full time
Badshot Lea
15:00
Colliers Wood United
0 - 4 Full time
Walton & Hersham
15:00
Farnham Town
2 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Frimley Green
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Molesey
3 - 1 Full time
Beckenham Town
15:00
Raynes Park Vale
4 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Sheerwater
3 - 3 Full time
AFC Croydon Athletic

Latest news

Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June
General Chalfont St Peter Youth Tournament 15-16 June

Youth Tournament 15-16 June

COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL
General COMBINED COUNTIES LEAGUE WOMEN’S TROPHY FINAL

ASCOT UNITED V TOOTING BEC

Cherry Red Records Premier Challenge Cup
General Cherry Red Records Premier Challenge Cup

Premier Cup Semi Final at Sheerwater on Saturday 18th May at 3pm

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe