Results

Saturday 29 January 2022

Premier Division South

15:00
Badshot Lea
3 - 0 Full time
Walton & Hersham
15:00
Balham
3 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Beckenham Town
3 - 1 Full time
Fleet Town
15:00
Camberley Town
1 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Frimley Green
0 - 4 Full time
Jersey Bulls
15:00
Guildford City
1 - 1 Full time
Molesey
15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Cobham
14:00
Raynes Park Vale
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Sheerwater
1 - 2 Full time
Colliers Wood United

Tuesday 25 January 2022

Premier Division South

19:45
Camberley Town
1 - 2 Full time
Beckenham Town

Saturday 22 January 2022

Premier Division South

15:00
Badshot Lea
5 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Balham
6 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Cobham
1 - 2 Full time
Beckenham Town
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Guildford City
0 - 3 Full time
Raynes Park Vale
14:00
Jersey Bulls
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Knaphill
3 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Molesey
1 - 1 Full time
Walton & Hersham
15:00
Redhill
3 - 2 Full time
Fleet Town

Tuesday 18 January 2022

Premier Division South

19:30
Banstead Athletic
1 - 2 Full time
Beckenham Town
19:45
Molesey
2 - 5 Full time
Jersey Bulls

Saturday 15 January 2022

Premier Division South

15:00
Beckenham Town
3 - 1 Full time
Redhill
15:00
Cobham
1 - 1 Full time
Colliers Wood United
15:00
Fleet Town
0 - 4 Full time
Farnham Town
15:00
Frimley Green
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Horley Town
1 - 4 Full time
Badshot Lea
16:00
Jersey Bulls
6 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
15:00
Molesey
0 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Sheerwater
3 - 2 Full time
Balham

Tuesday 11 January 2022

Premier Division South

19:45
Frimley Green
1 - 6 Full time
Farnham Town
19:30
Horley Town
2 - 1 Full time
Raynes Park Vale
19:45
Knaphill
2 - 0 Full time
Colliers Wood United

Monday 10 January 2022

Premier Division South

19:45
Walton & Hersham
2 - 0 Full time
Sheerwater

Monday 3 January 2022

Premier Division South

13:00
Cobham
2 - 2 Full time
Banstead Athletic
15:00
Fleet Town
3 - 2 Full time
Guildford City
14:00
Sheerwater
3 - 2 Full time
Beckenham Town
15:00
Walton & Hersham
1 - 0 Full time
Redhill

Latest news

FA Vase hopes rest on three
General FA Vase hopes rest on three

Jersey Bulls, Ascot United and Harefield all make it into the last 16

Same sorry story
General Same sorry story

Complete waste of time scheduling anything at the moment

England Accreditation Status
General England Accreditation Status

England Accreditation Status

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe