Saturday 30 December 2017

Premier Division

Att. 40
AFC Hayes
1 - 3 Full time
Redhill
15:00
Banstead Athletic
P - P
Horley Town
15:00
Bedfont Sports
1 - 0 Full time
Farnham Town
15:00
Camberley Town
0 - 0 Full time
Godalming Town
15:00
Colliers Wood United
P - P
Chertsey Town
15:00
Epsom & Ewell
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Guildford City
4 - 3 Full time
CB Hounslow United
15:00
North Greenford United
P - P
Abbey Rangers
15:00
Spelthorne Sports
P - P
Knaphill
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Hanworth Villa
15:00
Westfield
P - P
Balham

Division One

15:00
Ash United
2 - 2 Full time
Staines Lammas
15:00
Bagshot
P - P
Cove
15:00
Bedfont & Feltham
4 - 2 Full time
Kensington Borough
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Fleet Spurs
15:00
Cobham
P - P
Frimley Green
15:00
Eversley & California
P - P
Badshot Lea
14:00
Farleigh Rovers
P - P
AC London
15:00
Raynes Park Vale
P - P
FC Deportivo Galicia
14:00
Sheerwater
7 - 4 Full time
South Park Res

Wednesday 27 December 2017

Division One

19:45
Frimley Green
1 - 2 Full time
Ash United

Saturday 23 December 2017

Division One

15:00
AC London
3 - 1 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Badshot Lea
2 - 0 Full time
Cobham
15:00
Cove
0 - 3 Full time
Ash United
15:00
FC Deportivo Galicia
3 - 0 Full time
South Park Res
15:00
Fleet Spurs
4 - 0 Full time
Bagshot
15:00
Frimley Green
4 - 1 Full time
Eversley & California
14:00
Sheerwater
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
14:00
Staines Lammas
4 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
14:00
Worcester Park
4 - 0 Full time
Farleigh Rovers

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Balham
1 - 1 Full time
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
0 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
Att. 46
Farnham Town
0 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Godalming Town
2 - 1 Full time
North Greenford United
15:00
Hanworth Villa
1 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Horley Town
3 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Knaphill
1 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Redhill
0 - 2 Full time
Westfield

Wednesday 20 December 2017

- 1st Round

19:30
Ash United
4 - 1 Full time
Guildford City

Tuesday 19 December 2017

Premier Division

Att. 95
Walton & Hersham
1 - 1 Full time
AFC Hayes

Monday 18 December 2017

- 1st Round

19:30
Knaphill
P - P
Camberley Town

Saturday 16 December 2017

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Chertsey Town
15:00
Banstead Athletic
P - P
North Greenford United
15:00
Bedfont Sports
3 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
CB Hounslow United
P - P
Westfield
15:00
Colliers Wood United
P - P
Godalming Town
15:00
Epsom & Ewell
P - P
Abbey Rangers
15:00
Farnham Town
1 - 2 Full time
Hanworth Villa
15:00
Guildford City
1 - 2 Full time
Redhill
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Spelthorne Sports
1 - 0 Full time
Balham
15:00
Walton & Hersham
0 - 0 Full time
Camberley Town

Division One

15:00
Ash United
3 - 1 Full time
Bagshot
15:00
Badshot Lea
5 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Bedfont & Feltham
2 - 2 Full time
Sheerwater
15:00
Chessington & Hook United
P - P
Kensington Borough
15:00
Cobham
0 - 1 Full time
Worcester Park
15:00
Eversley & California
3 - 0 Full time
Cove
14:00
Farleigh Rovers
P - P
South Park Res
15:00
Fleet Spurs
1 - 4 Full time
Staines Lammas
15:00
Raynes Park Vale
2 - 1 Full time
AC London
Muddy. Rained

Wednesday 13 December 2017

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Horley Town

Tuesday 12 December 2017

Premier Division

19:45
Walton & Hersham
4 - 3 Full time
Farnham Town

- 1st Round

19:30
Chessington & Hook United
P - P
Walton Casuals

- 2nd Round

19:45
Godalming Town
P - P
British Army

- 3rd Round (QF)

19:45
Raynes Park Vale
P - P
Redhill

Saturday 9 December 2017

Division One

15:00
AC London
3 - 1 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Bagshot
4 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
Eversley & California
1 - 3 Full time
Cobham
14:00
Farleigh Rovers
P - P
Raynes Park Vale
15:00
Kensington Borough
4 - 2 Full time
Fleet Spurs
14:00
Sheerwater
1 - 0 Full time
Ash United
15:00
South Park Res
P - P
Cove

Premier Division

15:00
Balham
P - P
Farnham Town
15:00
Banstead Athletic
1 - 3 Full time
Hanworth Villa
15:00
Camberley Town
1 - 1 Full time
Horley Town
15:00
Chertsey Town
1 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Godalming Town
P - P
Spelthorne Sports
15:00
Guildford City
3 - 3 Full time
Colliers Wood United
15:00
Knaphill
0 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
North Greenford United
2 - 3 Full time
Bedfont Sports
15:00
Redhill
1 - 3 Full time
Abbey Rangers
15:00
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
CB Hounslow United
15:00
Westfield
5 - 0 Full time
Epsom & Ewell

- 3rd Round

13:30
Worcester Park
6 - 1 Full time
FC Deportivo Galicia

Wednesday 6 December 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
AFC Croydon Athletic
2 - 1 Full time
Croydon

Tuesday 5 December 2017

Under 18 Youth Division (North)

19:30
Manorcroft United
4 - 8 Full time
Raynes Park Vale

- 3rd Round (QF)

19:45
CB Hounslow United
7 - 1 Full time
Frimley Green

- 3rd Round

19:45
Cobham
5 - 0 Full time
Farnham Town
19:45
Godalming Town
3 - 2 Full time
Chessington & Hook United
19:30
Knaphill
2 - 0 Full time
Kensington Borough

- 1st Round

19:45
Horley Town
0 - 2 Full time
Kingstonian
19:45
Spelthorne Sports
3 - 2 Full time
Cockfosters

Monday 4 December 2017

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Redhill
3 - 2 Full time
Loxwood

- 3rd Round

19:45
Sutton Common Rovers
5 - 0 Full time
Redhill

Saturday 2 December 2017

Premier Division

Att. 39
AFC Hayes
2 - 2 Full time
Camberley Town
15:00
Abbey Rangers
6 - 3 Full time
Banstead Athletic
15:00
CB Hounslow United
5 - 0 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
0 - 2 Full time
Bedfont Sports
15:00
Epsom & Ewell
1 - 2 Full time
Guildford City
15:00
Farnham Town
0 - 1 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Godalming Town
1 - 0 Full time
Redhill
15:00
Hanworth Villa
1 - 5 Full time
Chertsey Town
15:00
Spelthorne Sports
3 - 0 Full time
North Greenford United

Division One

15:00
Badshot Lea
2 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Bagshot
1 - 3 Full time
Kensington Borough
15:00
Bedfont & Feltham
4 - 5 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Chessington & Hook United
3 - 6 Full time
Ash United
15:00
Cobham
1 - 1 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Cove
0 - 1 Full time
Staines Lammas
Att. 31
Raynes Park Vale
2 - 4 Full time
Frimley Green
14:00
Sheerwater
5 - 1 Full time
AC London
14:00
Worcester Park
6 - 0 Full time
South Park Res

- 3rd Round

15:00
Crowborough Athletic
1 - 0 Full time
Westfield
15:00
Horley Town
4 - 1 Full time
Baffins Milton Rovers
15:00
Walton & Hersham
1 - 2 Full time
Windsor

Latest news

ISUZU FA VASE
General ISUZU FA VASE

4th Round Draw

Farnham Town FC
General Farnham Town FC

Farnham seek new manager

Planning Approval for Cobham
General Planning Approval for Cobham

Work due to start in January

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe