Wednesday 31 January 2018

Premier Division

19:30
Balham
P - P
Farnham Town

Tuesday 30 January 2018

Division One

19:45
Badshot Lea
5 - 0 Full time
Bedfont & Feltham

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
4 - 1 Full time
Godalming Town
19:45
Spelthorne Sports
2 - 3 Full time
Chertsey Town
19:30
Westfield
6 - 1 Full time
AFC Hayes

- 2nd Round

19:45
Ashford Town (Middlesex)
0 - 2 Full time
Hanworth Villa

- 3rd Round (QF)

19:45
Raynes Park Vale
2 - 0 Full time
Redhill

Monday 29 January 2018

Premier Division

19:45
Sutton Common Rovers
3 - 0 Full time
Abbey Rangers

- 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
4 - 2 Full time
Ash United

Saturday 27 January 2018

Division One

15:00
AC London
2 - 1 Full time
Eversley & California
15:00
Ash United
0 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Bagshot
0 - 9 Full time
Worcester Park
15:00
Bedfont & Feltham
0 - 2 Full time
Raynes Park Vale
15:00
Cobham
6 - 2 Full time
Fleet Spurs
15:00
Cove
1 - 3 Full time
Chessington & Hook United
15:00
FC Deportivo Galicia
0 - 6 Full time
Frimley Green
14:00
Sheerwater
4 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
South Park Res
P - P
Kensington Borough

Premier Division

15:00
Abbey Rangers
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Banstead Athletic
P - P
Bedfont Sports
15:00
Camberley Town
2 - 1 Full time
Balham
15:00
Colliers Wood United
1 - 3 Full time
Westfield
15:00
Godalming Town
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Guildford City
4 - 1 Full time
Hanworth Villa
Att. 33
Horley Town
2 - 2 Full time
AFC Hayes
15:00
Knaphill
5 - 0 Full time
Redhill
15:00
Spelthorne Sports
0 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Walton & Hersham
1 - 3 Full time
North Greenford United

Tuesday 23 January 2018

Premier Division

19:45
AFC Hayes
P - P
Chertsey Town
19:45
Bedfont Sports
0 - 5 Full time
Westfield
19:45
Epsom & Ewell
1 - 1 Full time
Abbey Rangers

- 3rd Round (QF)

19:45
Bagshot
2 - 8 Full time
Farnham Town
2-2 90mins, 2-8 AET

- 2nd Round

19:45
Spelthorne Sports
0 - 4 Full time
South Park

Monday 22 January 2018

- 4th Round

19:45
Sutton Common Rovers
2 - 1 Full time
Cobham

Saturday 20 January 2018

Division One

15:00
Ash United
P - P
Worcester Park
15:00
Chessington & Hook United
P - P
South Park Res
15:00
Eversley & California
P - P
Badshot Lea
14:00
Farleigh Rovers
P - P
FC Deportivo Galicia
15:00
Fleet Spurs
P - P
Cove
15:00
Frimley Green
3 - 1 Full time
AC London
15:00
Kensington Borough
P - P
Cobham
15:00
Raynes Park Vale
P - P
Bagshot

Premier Division

15:00
Banstead Athletic
P - P
Sutton Common Rovers
15:00
Bedfont Sports
3 - 0 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Camberley Town
P - P
Hanworth Villa
15:00
Chertsey Town
1 - 3 Full time
Knaphill
14:00
Colliers Wood United
P - P
Abbey Rangers
15:00
Epsom & Ewell
P - P
Balham
15:00
Farnham Town
P - P
Godalming Town
15:00
Guildford City
P - P
Walton & Hersham
15:00
North Greenford United
P - P
Horley Town
15:00
Redhill
P - P
CB Hounslow United
15:00
Westfield
P - P
AFC Hayes

- 3rd Round (QF)

15:00
Staines Lammas
P - P
Bedfont & Feltham

Wednesday 17 January 2018

Premier Division

19:30
Colliers Wood United
P - P
Godalming Town

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Lingfield
0 - 4 Full time
Cranleigh

- 1st Round

19:30
Croydon
1 - 0 Full time
AFC Croydon Athletic
19:30
Merstham
3 - 1 Full time
Lewisham Borough

Tuesday 16 January 2018

Premier Division

19:45
Walton & Hersham
1 - 1 Full time
Knaphill

- 2nd Round

19:45
Epsom & Ewell
0 - 5 Full time
Merstham

- 3rd Round (QF)

19:45
Hendon
9 - 1 Full time
Spelthorne Sports

Monday 15 January 2018

- 2nd Round

19:45
Abbey Rangers
P - P
Ash United

Saturday 13 January 2018

Premier Division

15:00
AFC Hayes
P - P
Colliers Wood United
15:00
Balham
2 - 1 Full time
Chertsey Town
15:00
Bedfont Sports
4 - 2 Full time
Guildford City
15:00
CB Hounslow United
1 - 0 Full time
Sutton Common Rovers
15:00
Godalming Town
1 - 2 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Hanworth Villa
0 - 2 Full time
Walton & Hersham
15:00
Horley Town
1 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
North Greenford United
4 - 1 Full time
Knaphill
15:00
Redhill
1 - 1 Full time
Camberley Town
15:00
Spelthorne Sports
1 - 0 Full time
Banstead Athletic
15:00
Westfield
3 - 0 Full time
Abbey Rangers

Division One

15:00
Badshot Lea
3 - 0 Full time
Kensington Borough
15:00
Bagshot
2 - 0 Full time
FC Deportivo Galicia
15:00
Bedfont & Feltham
1 - 1 Full time
Fleet Spurs
15:00
Cove
0 - 1 Full time
AC London
15:00
Eversley & California
1 - 2 Full time
Ash United
15:00
Raynes Park Vale
0 - 1 Full time
Cobham
14:00
Staines Lammas
2 - 0 Full time
South Park Res
14:00
Worcester Park
4 - 3 Full time
Frimley Green

- 2nd Round

13:30
Sheerwater
5 - 2 Full time
Farleigh Rovers

Wednesday 10 January 2018

Under 18 Youth Division (South)

19:30
Loxwood
2 - 0 Full time
Horley Town

Tuesday 9 January 2018

- 2nd Round

19:45
Chertsey Town
0 - 4 Full time
Hartley Wintney
19:45
Farnham Town
0 - 3 Full time
Metropolitan Police
19:30
Westfield
2 - 3 Full time
Colliers Wood United

- 1st Round

19:45
Chessington & Hook United
1 - 7 Full time
Walton Casuals

Saturday 6 January 2018

Division One

15:00
AC London
2 - 1 Full time
Staines Lammas
15:00
Ash United
5 - 4 Full time
Bedfont & Feltham
15:00
Cobham
5 - 2 Full time
Chessington & Hook United
15:00
FC Deportivo Galicia
2 - 2 Full time
Eversley & California
15:00
Frimley Green
3 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Kensington Borough
4 - 0 Full time
Raynes Park Vale
15:00
South Park Res
P - P
Bagshot
14:00
Worcester Park
0 - 1 Full time
Sheerwater

Premier Division

15:00
Balham
A - A
North Greenford United
Att. 42
CB Hounslow United
4 - 3 Full time
AFC Hayes
15:00
Camberley Town
3 - 0 Full time
Colliers Wood United
15:00
Chertsey Town
7 - 1 Full time
Banstead Athletic
15:00
Farnham Town
1 - 2 Full time
Westfield
15:00
Hanworth Villa
1 - 1 Full time
Spelthorne Sports
15:00
Knaphill
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Redhill
3 - 0 Full time
Epsom & Ewell
15:00
Sutton Common Rovers
3 - 1 Full time
Guildford City
15:00
Walton & Hersham
3 - 1 Full time
Godalming Town

- 4th Round

15:00
Horley Town
1 - 2 Full time
Chichester City

Friday 5 January 2018

Division One

15:00
Fleet Spurs
1 - 4 Full time
Badshot Lea

Thursday 4 January 2018

John Bennett Under-21 Development Division

19:30
Chessington & Hook United
P - P
Bagshot

Latest news

Forthcoming Matches
General Forthcoming Matches

Immediate Procedure

The Passing of Queen Elizabeth II
General The Passing of Queen Elizabeth II

Following the passing of Queen Elizabeth II all Saturday matches are Postponed

League Handbook & Administration Guide
General League Handbook & Administration Guide

League Handbook & Administration Guide available for download

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe