Thursday 29 April 2010

Division 1

18:45
CB Hounslow United
2 - 1 Full time
Worcester Park
18:45
Crescent Rovers
3 - 4 Full time
Coulsdon United
18:45
Farleigh Rovers
0 - 4 Full time
Mole Valley SCR
19:45
Frimley Green
0 - 1 Full time
Farnham Town
18:45
Knaphill
2 - 0 Full time
Bedfont Sports

Wednesday 28 April 2010

Division 1

18:45
Sheerwater
0 - 2 Full time
South Park

Tuesday 27 April 2010

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 2 Full time
Worcester Park
18:45
Eversley
1 - 1 Full time
Feltham
18:45
Farleigh Rovers
3 - 2 Full time
Croydon Municipal
19:45
Farnham Town
3 - 2 Full time
Cobham
19:45
Mole Valley SCR
4 - 0 Full time
Chobham

Saturday 24 April 2010

Division 1

Att. 51
Bedfont Sports
3 - 1 Full time
South Park
15:00
Chobham
4 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Croydon Municipal
3 - 1 Full time
Farnham Town
15:00
Eversley
1 - 2 Full time
CB Hounslow United
15:00
Feltham
1 - 1 Full time
Crescent Rovers
15:00
Mole Valley SCR
2 - 5 Full time
Hartley Wintney
15:00
Staines Lammas
2 - 1 Full time
Sheerwater
15:00
Warlingham
2 - 2 Full time
Frimley Green
15:00
Westfield
1 - 2 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Worcester Park
2 - 1 Full time
Cobham

Thursday 22 April 2010

Division 1

18:30
Chobham
2 - 1 Full time
Bedfont Sports
18:30
Crescent Rovers
1 - 7 Full time
Worcester Park

Wednesday 21 April 2010

Division 1

19:45
Croydon Municipal
3 - 0 Full time
CB Hounslow United

Tuesday 20 April 2010

Division 1

19:45
Bedfont Sports
0 - 1 Full time
Mole Valley SCR
18:30
Chobham
1 - 2 Full time
Hartley Wintney
18:30
Farleigh Rovers
3 - 0 Full time
Coulsdon United
18:30
Knaphill
4 - 0 Full time
Sheerwater
19:45
Warlingham
5 - 1 Full time
Farnham Town
19:30
Westfield
2 - 0 Full time
Eversley

Saturday 17 April 2010

Division 1

15:00
CB Hounslow United
3 - 3 Full time
Chobham
15:00
Crescent Rovers
1 - 1 Full time
Bedfont Sports
15:00
Eversley
1 - 1 Full time
Warlingham
15:00
Farnham Town
3 - 0 Full time
Coulsdon United
15:00
Hartley Wintney
1 - 0 Full time
Farleigh Rovers
15:00
Mole Valley SCR
2 - 0 Full time
Knaphill
Att. 87
Sheerwater
3 - 8 Full time
Staines Lammas
15:00
Westfield
1 - 3 Full time
South Park
15:00
Worcester Park
7 - 1 Full time
Frimley Green

Thursday 15 April 2010

Division 1

18:30
Crescent Rovers
2 - 2 Full time
Mole Valley SCR
19:45
South Park
1 - 2 Full time
Warlingham
19:30
Westfield
2 - 6 Full time
Farnham Town

Tuesday 13 April 2010

Division 1

18:30
Chobham
1 - 3 Full time
Knaphill
19:45
Cobham
1 - 2 Full time
Sheerwater
18:30
Eversley
1 - 0 Full time
Farnham Town
19:45
South Park
0 - 3 Full time
Farleigh Rovers
Att. 61
Staines Lammas
1 - 2 Full time
Bedfont Sports
19:45
Warlingham
2 - 1 Full time
Croydon Municipal

Saturday 10 April 2010

Division 1

15:00
Bedfont Sports
0 - 3 Full time
Eversley
15:00
Coulsdon United
0 - 0 Full time
CB Hounslow United
15:00
Crescent Rovers
1 - 3 Full time
Sheerwater
15:00
Croydon Municipal
3 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Farleigh Rovers
3 - 2 Full time
Cobham
15:00
Farnham Town
2 - 1 Full time
Staines Lammas
Att. 17
Feltham
1 - 5 Full time
South Park
15:00
Knaphill
3 - 1 Full time
Chobham
15:00
Mole Valley SCR
3 - 2 Full time
Westfield
15:00
Worcester Park
5 - 1 Full time
Hartley Wintney

Thursday 8 April 2010

Division 1

18:15
Chobham
0 - 3 Full time
Eversley
19:45
Cobham
0 - 2 Full time
Bedfont Sports
18:15
Crescent Rovers
1 - 2 Full time
Warlingham

Wednesday 7 April 2010

Division 1

19:45
Feltham
1 - 2 Full time
Westfield
18:15
Knaphill
3 - 0 Full time
Farnham Town

Monday 5 April 2010

Division 1

Att. 117
Bedfont Sports
2 - 1 Full time
Feltham
11:30
Cobham
3 - 2 Full time
Westfield
11:30
Coulsdon United
1 - 7 Full time
Worcester Park
11:30
Eversley
2 - 1 Full time
Hartley Wintney
11:30
Farleigh Rovers
1 - 2 Full time
Warlingham
11:30
Farnham Town
2 - 0 Full time
Frimley Green
11:30
Sheerwater
3 - 2 Full time
Chobham
11:30
Staines Lammas
4 - 1 Full time
CB Hounslow United

Saturday 3 April 2010

Division 1

15:00
CB Hounslow United
P - P
Croydon Municipal
15:00
Chobham
P - P
Bedfont Sports
15:00
Crescent Rovers
0 - 3 Full time
Knaphill
15:00
Eversley
2 - 1 Full time
Frimley Green
15:00
Farleigh Rovers
P - P
Mole Valley SCR
15:00
Hartley Wintney
4 - 2 Full time
Farnham Town
15:00
Sheerwater
1 - 1 Full time
Coulsdon United
15:00
Warlingham
P - P
South Park
15:00
Worcester Park
P - P
Cobham

Latest news

Sad News from Hanworth Villa
General Sad News from Hanworth Villa

RIP Bobby Dawson

Cup Draws
General Cup Draws

3rd Round Cherry Red Premier Cup and 2nd Round Esoteric Recordings Cup

Latest Information from the Football Association
General Latest Information from the Football Association

Message sent to all Step 5/6 Leagues today (18 Nov 2020)by James Earl, NLS Manager

The Cherry Red Records Combined Counties Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe